Pirkimo taisyklės

Kokie galimi pristatymo būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Jį atlieka LPEXPRESS per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes, darbo valandomis. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį, kad paštomatų sistema galėtų su Jumis susisiekti.

Ar pas mus pirkti saugu?

Mūsų el. parduotuvėje, jūsų pateikti duomenys naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti esame aktyvavę SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

Kaip užsisakyti prekes?

Mūsų el. parduotuvėje šis procesas labai paprastas. Išsirinkite prekę, įsidėkite ją į krepšelį. Krepšelyje matysite galimybę tęsti užsakymą arba vykdyti apmokėjimą. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Nuo užsakymo įvykdymo per 1-2 darbo dienas prekės bus išsiųstos.

Ar reikalinga paskyra užsakymui įvykdyti?

Parduotuvė vadovaujasi principais – aiškumu ir paprastumu. Klientams nepatinka, registruotis ir prisijungti prie jau sukurtų paskyrų, tad mūsų nuomone paskyros yra visiškai nereikalingos. Kiekvieną kartą vykdant užsakymą, nereikės jums prisijungti ar registruotis norint įvykdyti užsakymą!

Kaip galiu atšaukti arba pakeisti užsakymą?

Atšaukti užsakymo negalite, tačiau apie prekių keitimo galimybę galite sužinoti susisiekę su mumis elektroniniu paštu: milesfarmashop@gmail.com arba tel. numeriu: +37064510414.